Sport

Firmino do të luajë në ndeshjen finale Tottenham-Liverpool

Firmino do të luajë në ndeshjen finale Tottenham-Liverpool

Sonte zhvillohet ndeshja finale e Ligës së Kampionëve mes Liverpoolit dhe Tottenhamit.

Ditë më parë u raportua se Roberto Firmino pritet të jetë mungesa e madhe e Liverpoolit, mirëpo tashmë gjërat kanë ndryshuar dhe trajneri gjerman Jurgen Klopp, ka konfirmuar prezencën e tij në fushë.