Sport

Valverde konfirmon interesimin për Griezmannin

Valverde konfirmon interesimin për Griezmannin

Barcelona ka kontaktuar me Atletico Madridin lidhur me transferimin e mundshëm të Antoine Griezmannit, ka konfirmuar trajneri Ernesto Valverde.

Griezmann ka qenë ylli kryesor i Atletico Madridit në pesë vjetët e fundit dhe në fund të sezonit që sapo është mbyllur njoftoi se ka kërkuar largimin nga madrilenët.