Sport

Dy përparësitë e “Niklit” ndaj Prishtinës

Dy përparësitë e “Niklit” ndaj Prishtinës
 

Skuadra e Feronikelit i ka dy përparësi përballë Prishtinës, në ndeshjen që vendos për titull të kampionit.

‘Nikli’ ka përparësi terrenin vendës dhe për t’u shpallur kampion për këtë edicion në IPKO Superligën e Kosovës në futboll, i duhet vetëm një pikë, raporton “Sporti në KTV”.