Sport

Dueli i shtatë mes Toronto Raptors dhe Philadelphia do të vendosë finalen

Dueli i shtatë mes Toronto Raptors dhe Philadelphia do të vendosë finalen

Do të duhet ta vendosë finalen, vetëm dueli i shtatë ndërmjet Toronto Raptors dhe Philadelphia ‘76ers.

Të fundit e fitoi Philly me shifrat 112:101 dhe tani seria e gjysmëfinaleve në Konferencën e Lindjes, ndërmjet këtyre dy ekipeve barazohet në 3:3.