Sport

Dy klube angleze pas Rexhbeçajt

 

Mesfushori shqiptar, Elvis Rexhbeçaj me paraqitjet e tij te Wolfsburgu ka marrë vëmendjen edhe të klubeve angleze.

Bild raporton se pas tij janë vënë Leeds Unitedi dhe Norwichi, transmeton Koha.net.