Zidane ka gati listën e lojtarëve që dëshiron t’i largojë

Zidane ka gati listën e lojtarëve që dëshiron t’i largojë

23 April 2019 21:08

Me të përfunduar sezoni, trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, kërkon të bëjnë ndryshime në skuadër.

Përveç përforcimeve që pritet t’i sjellë gjatë verës trajneri francez, pritet të largojë edhe disa prej futbollistëve që ka aktualisht, transmeton KTV.

Sipas mediave spanjolle Zidane u ka bërë me dije lojtarëve si, Llorente, Ceballos dhe Reguilon, që të gjejnë një skuadër të re.

Përveç këtyre lojtarëve, të ardhmen e sigurt te “Mbretërit” nuk e kanë as Varane dhe Toni Kroos që e kanë kërkuar largimin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme