Dybala i pakënaqur te Juve, kërkohet nga Liverpooli Foto: Reuters

Dybala i pakënaqur te Juve, kërkohet nga Liverpooli

09 April 2019 15:17

Paulo Dybala nuk po kalon momente të mira te Juventusi.

Sulmuesi i krahut këtë sezon, nuk ka luajtur rregullisht me “Zonjën e Vjetër”, duke u inkuadruar kryesisht nga banka rezervë.

Sulmuesi argjentinas është i gatshëm të largohet nga skuadra italiane, përderisa Liverpool ka shfaqur interesim bënë të ditur “Tuttomercatoëeb”, transmeton KTV.

Sipas mediumit italian, Juventusi është i gatshëm ta shesë Dybalan, dhe kërkon rreth 130 milionë euro.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme