Sport

Basketbollistet e Bashkimit dhe Prishtinës sigurojnë plasmanin në finalen e madhe

Basketbollistet e Bashkimit dhe Prishtinës sigurojnë plasmanin në finalen e madhe
 

KB Prishtina e KB Bashkimi femrat kanë arritur të sigurojnë plasmanin në finalen e madhe, pas fitoreve që shënuan sot ndaj Penzës, respektivisht Kastriotit.

Prishtina e mposhti Penzën me rezultat prej 41-79, transmeton Koha.net.