“Griezmanni arrin marrëveshje me Barcelonën”

“Griezmanni arrin marrëveshje me Barcelonën”

29 March 2019 22:08

Raportohet se Antoine Griezmann në afatin kalimtar të verës do të transferohet në Camp Nou dhe tashmë ka arritur marrëveshje me Barcelonën.

Ai ka qenë i lidhur edhe me një kalim te Manchester Unitedi e Real Madridi, transmeton Koha.net.

Megjithatë, ish-anësori i PSG-së, Jerome Rothen ka deklaruar se 28 vjeçari do ta veshë fanellën e Barcelonës në sezonin e ardhshëm.

“Mund të ju them nga një burim i besueshëm se Antoine Griezmann në verë do të shkojë në Barcelonë”, ka thënë Rothen për RMC.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme