Kosova e Danimarka arrijnë në “Fadil Vokrri”

Kosova e Danimarka arrijnë në “Fadil Vokrri”

21 March 2019 17:28

Ekipet e Kosovës dhe Danimarkës kanë arritur në stadiumin “Fadil Vokrri” për miqësoren që do ta zhvillojnë me fillim prej orës 19:00.

Në stadium kanë arritur edhe gjyqtarët turq Ali Palabiyik, Serkan Olguncan, Cevdet Komurcuoglu. 

I katërti është Besfort Kasumi.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme