Sport

Interi i futet garës për Chiesan

Interi i futet garës për Chiesan
 

Pas Juventusit, Milanit e Napolit, edhe skuadra e Interit është futur në garë për shërbimet e sulmuesit të krahut, Federico Chiesa kanë njoftuar mediumet italiane të hënën.

Chiesa 21-vjeçar, është pjesë e Fiorentinës dhe po vlerësohet ndër lojtarët më të mirë në Serie A në rolin e tij, transmeton koha.net.