Sport

Prishtina me katër mungesa synon fitore kundër KEK-ut

 

Skuadra e Prishtinës nuk do të mund të llogarisë në katër futbollistë për ndeshjen që do ta zhvillojë të dielën në Obiliq kundër KEK-ut.

Prishtinës në këtë ndeshje do t’i mungojnë, Basit Khalid, Lorik Boshnjaku, Gauthier Mankenda dhe Leotrim Bekteshi, derisa do t’i kthehet nga suspendimi Armend Dallku. Prishtina në këtë ndeshje të xhiros së 22-të synon fitore kundër KEK-ut të dorëzuar.