Chelsea e Napoli me kapital të mirë presin ndeshjet e kthimit

Chelsea e Napoli me kapital të mirë presin ndeshjet e kthimit

07 mars 2019 22:49

Chelsea dhe Napoli kanë shënuar fitore në kuadër të ndeshjes së parë në 1/8 e finales ndaj Dynamo Kievit, përkatësisht Salzburgut.

“Blutë” e Londrës mposhtën ukrainasit 3 me 0 me golat e Pedros, Willianit dhe Hudson-Odoit, ndërsa Napoli fitoi 3 me 0 me golat e Milikut, Ruizit dhe autogolin e Onguenes.

Ndeshjet e kthimit zhvillohen javën e ardhshme.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme