Sport

Prishtina s’ka forcë për t’iu afruar Feronikelit në krye të tabelës

Prishtina s’ka forcë për t’iu afruar Feronikelit në krye të tabelës
 

Derbi i kësaj jave në Superligën e Kosovës në futboll ndërmjet Prishtinës dhe Feronikelit nuk ka dhënë fitues.

Skuadrat ndanë pikët me rezultat prej 1 me 1, me vendasit që e nisën më mirë takimin, transmeton Koha.net.