Sport

Futboll, xhiroja e 21-të hapet në Suharekë

Futboll, xhiroja e 21-të hapet në Suharekë
 

Ndeshja ndërmjet Ballkanit dhe Dritës do ta hapë xhiron e 21-të të Ipko Superligës në futboll, ka njoftuar Federata e Futbollit e Kosovës (FFK).

Kjo ndeshje zhvillohet të martën (sot) prej orës 13:30 në Suharekë dhe është e vetmja e kësaj dite, pasi duelet e tjera luhen të mërkurën (6 mars), transmeton Koha Ditore.