Napoli shkel Parman, mbetet larg Juves

Napoli shkel Parman, mbetet larg Juves

24 February 2019 19:58

Napoli ka fituar 0 me 4 ndaj Parmas në xhiron e 25-të të Serisë A, por vazhdon të mbetet shumë larg liderit Juventus.

Arkadiusz Milik realizoi dy herë, Piotr Zielinski dhe Adam Ounas nga një herë në fitoren e rëndësishme të napolitanëve.

Napoli ka 56 pikë në pozitën e dytë, 13 më pak se Juventusi.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme