Sport

Reali humb durimin me Balen

Reali humb durimin me Balen

Real Madridi ka humbur durimin dhe ka marrë një vendim sa i përket Gareth Bales dhe të ardhmes së tij në klub.

“Marca” raporton se drejtuesit e skuadrës, janë lodhur me formën e ndryshueshme të uellsianit dhe se futbollisti do të shitet në fund të kampionatit, transmeton KTV.