Sport

Rashfordi me pagë të lartë me kontratën e re tek Unitedi

Rashfordi me pagë të lartë me kontratën e re tek Unitedi
 

Marcus Rashford do të nënshkruajë një kontratë afatgjate dhe të gjithë te Manchester Unitedi janë të lumtur me këtë vendim.

Sulmuesi anglez, ishte tash e një kohë të gjatë duke negociuar vazhdimin e kontratës, dhe sipas “Mirrorit”, marrëveshja është arritur dhe Rashfordi do të nënshkruajë edhe për gjashtë vjet të tjera, transmeton KTV.