Tjetër barazim i Dortmundit, vetëm tri pikë distanca me Bayernin Foto: Reuters

Tjetër barazim i Dortmundit, vetëm tri pikë distanca me Bayernin

18 February 2019 22:31

Dortmundi ka barazuar për herë të tretë rresht në Bundesligë.

Pas Frankfurtit dhe Hoffenheimit, Dortmundi u ndal baras nga Nurnbergu, 0 me 0.

Dortmundi vazhdon të prijë në tabelë, por tash vetëm tri pikë para Bayernit. “Milionerët” kanë 51 pikë, e Bayerni 48.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme