Liburni fiton Kupën e Kosovës në futsall

Liburni fiton Kupën e Kosovës në futsall

17 February 2019 19:33

Liburni ka mposhtur Prishtinën 01 për të fituar Kupën e Kosovës në futsall.

Rezultati përfundimtar i ndeshjes ishte 4 me 3 në të mirë të gjakovarëve

Oso Gjinovci e Agon Ramadani dy herë ishin golashënuesit për prishtinasit, teksa për mysafirët shënuan Arbër Dobroshi dhe Halim Selmanaj me nga dy gola.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme