Sport

Lojtari që donte ta largonte Mourinho është bërë vendimtar te Unitedi

Lojtari që donte ta largonte Mourinho është bërë vendimtar te Unitedi

Ishte mjaftueshëm befasi që Jose Mourinho donte të shiste Anthony Martialin. Por befasi edhe më e madhe ishte se asnjë klub nuk tregonte interesim për të shfrytëzuar këtë gabim të trajnerit portugez.

Mourinho më nuk është trajner te Manchester Unitedi dhe është ringjallja e talenteve si Martial që dëshmojnë arsyen e largimit të tij.