Liverpooli pa Shaqirin ndaj Bournemouthit Foto: Reuters

Liverpooli pa Shaqirin ndaj Bournemouthit

09 February 2019 15:22

Xherdan Shaqiri nuk është përfshirë në ekipin e Liverpoolit për ndeshjen kundër Bournemouthit.

Shaqiri ka pasur probleme abdominale dhe nuk do të shfaqet në ndeshjen që zhvillohet sot në Anfield.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme