Sport

FFK-ja publikon orarin e garave të stinorit pranveror

 

Komisioni i Garave i IPKO Superligës dhe Ligës së Parë e ka përpiluar kalendarin e garave për stinorin pranveror.

Ky stinor do të nisë me ndeshjet çerekfinale të Digitalb Kupës së Kosovës që zhvillohen më 9 e 10 shkurt, derisa garat në IPKO Superligë do të rinisin më 16 shkurt me ndeshjet e javës së 18-të, bën të ditur FFK.