Ëndrra e Canës për Vëllaznimin e madh

Ëndrra e Canës për Vëllaznimin e madh

30 January 2019 19:17

Në pjesën qendrore të emisionit Express në KTV sot është zhvilluar bisedë me presidentin e KF Vëllaznimit, Agim Cana.

Me të është diskutuar për ëndrrën e tij për një Vëllaznim të madh dhe shumëçka tjetër.

Më poshtë mund ta ndiqni bisedën e plotë me Canën.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme