Rashica: Fitore vendimtare

Rashica: Fitore vendimtare

19 January 2019 18:53

Werder Bremeni ka shënuar fitore në udhëtim te Hannoveri, dhe kjo për Milot Rashicën ishte shumë e rëndësishme.

Ishte pikërisht Milot Rashica ai që shënoi golin e vetëm, në fitoren prej 1-0 ndaj Hannoverit, transmeton Koha.net. Ai thotë se ndeshjen do të duhej ta përfundonin më herët pasi krijuan shumë raste.

“Do të duhej ta përfundonim ndeshjen më herët, pasi krijuam shumë shanse. Por, e rëndësishme fituam, dhe kjo është kruciale”, është shprehur Rashica.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme