Sport

Ozili “shkakton” tensione në hierarkinë e Milanit

Ozili “shkakton” tensione në hierarkinë e Milanit

Mesut Ozil është duke shkaktuar probleme brenda hierarkisë së Milanit me Paolo Maldinin dhe Ivan Gazidisin, që janë përplasur me njëri tjetrin për marrëveshjen me mesfushorin e Arsenalit.

Gjermani Ozil nuk është i pëlqyer nga trajneri Unai Emery dhe është shumë afër largimit nga Emirates, transmeton KTV.