Sport

Konfirmohet orari i ndeshjeve çerekfinale në Kupën e Italisë

Konfirmohet orari i ndeshjeve çerekfinale në Kupën e Italisë
Foto: Ilustrim

Janë konfirmuar datat dhe koha e ndeshjeve çerekfinale të Kupës së Italisë.

Çerekfinalja e parë zhvillohet ndërmjet Milanit dhe Napolit në San Siro të martën, më 29 janar, nga ora 20:45, transmeton Koha.net.