Sport

Robben e Herrera në radarin e Interit

Robben e Herrera në radarin e Interit

Pasi e ka mbyllur praktikisht çështjen Godin, Interi vijon të studiojë tregun për futbollistët me kontratë të skaduar me skuadrat respektive.

Sipas të përditshmes italiane “Gazzetta dello Sport”, klubi zikaltër po monitoron me kujdes situatën e Hector Herrerës dhe të Arjen Robbenin, që janë drejt largimit nga Porto dhe Bayern Munchen, në fundin e sezonit.