Sport

Origi kërkohet nga klubi londinez

Origi kërkohet nga klubi londinez
 

Sulmuesi i Liverpoolit, Divock Origi mund të largohet këtë afat kalimtar.

The Sun raporton se Fulhami ka shprehur interesim për shërbimet e sulmuesit belg, dhe dëshiron ta blejë kartonin e tij, transmeton Koha.net.