Sport

Zeneli kërkon rritje të pagës për të qëndruar te Heerenveeni

Zeneli kërkon rritje të pagës për të qëndruar te Heerenveeni

Sulmuesi i krahut Arbër Zeneli do të pranojë vazhdimin e kontratës me Heereneenin me një kusht - nëse i rritet paga, kanë njoftuar mediumet në Holandë.

Zeneli, 23-vjeçar, me skuadrën holandeze ka kontratë deri në verën e këtij viti. Interesim për reprezentuesin e Kosovës kanë shprehur Fiorentina, Napoli dhe Fenerbahçe.