Xhaka nis vitin e ri me gol tek Arsenali

Xhaka nis vitin e ri me gol tek Arsenali

01 January 2019 16:34

Arsenali vitin e ri e ka nisur me golin e shënuar nga mesfushori nga Kosova, Granit Xhaka.

26-vjeçari pranoi një pasim të mirë nga Alex Iwobi dhe me një goditje të lehtë realizoi golin e parë të Arsenalit në ndeshjen kundër Fulhamit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme