Sport

Kloppi tregon se ishte afër të qante në një moment në sfidën ndaj Arsenalit

Kloppi tregon se ishte afër të qante në një moment në sfidën ndaj Arsenalit

Liverpooli sonte shënoi një fitore bindëse ndaj Arsenalit në Anfield Road, dhe ishte një moment që e ka emocionuar trajnerin gjerman Jurgen Klopp.

Ekipi më në formë në Premier Ligë shënoi fitore prej 5 me 1, në një ndeshje ku shkëlqeu Roberto Firmino, transmeton Koha.net.