Formacionet zyrtare: Liverpool – Arsenal Foto: Reuters

Formacionet zyrtare: Liverpool – Arsenal

29 December 2018 17:34

Janë publikuar formacionet zyrtare të derbit të sotëm ndërmjet Liverpoolit dhe Arsenalit.

Nga minuta e parë ndeshjen e nisin edhe tresha shqiptare Shaqiri, Xhaka e Mustafi, me këtë të fundit që kthehet nga lëndimi, transmeton Koha.net.

Formacionet zyrtare janë këto:

Liverpool:

Image

Arsenal:

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme