Sot, nis turneu memorial “Fadil Vokrri” Foto: Koha

Sot, nis turneu memorial “Fadil Vokrri”

25 December 2018 11:25

Turneu memorial "Fadil Vokrri" do të nis sot me gjashtë ndeshje, transmeton Koha.net.

Turneu kushtuar legjendës dhe ish-kryetarit të Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Fadil Vokrrit do të nis nga ora 18:30 në palestrën e Pallatit, Rinisë dhe Sportit.

Hapjen e turneut do ta bëjnë dy djemtë e Vokrrit, Gramozi dhe Alberti.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme