Arrestohet kryetari i “Dardanëve”, Lulzim Berisha Foto: Ilustrim

Arrestohet kryetari i “Dardanëve”, Lulzim Berisha

21 December 2018 17:54

Lulzim Berisha, kryetari i tifozëve “Dardanët” , është arrestuar nga Policia e Kosovës nën dyshimin për veprën penale organizim të fajdeve, detyrimeve dhe kanosjeve.

Lajmi është bërë publik edhe në faqen zyrtare të Policisë së Kosovës, ku të enjten është ndërmarrë operacioni policor i koduar me emrin “UNION”, transmeton KTV.

Akuzat e tilla janë mohuar nga pjesëtarët tjerë të tifo-grupit “Dardanët”, të cilët kanë thënë se kryetari Berisha nuk është marrë me punë të tilla.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme