Sport

Messi insiston se rezultati në “Topin e Artë” nuk ishte motivues për të

Messi insiston se rezultati në “Topin e Artë” nuk ishte motivues për të

Lionel Messi insiston se përfundimi në vend të pestë në çmimin “Topi i Artë” që u nda të hënën, nuk ishte faktor motivues prapa performancës së tij sensacionale të shtunën, në fitoren 4:0 të Barcelonës në La Liga ndaj rivalit lokal Espanyolit.

Superylli argjentinas shënoi dy gola spektakolarë nga gjuajtja e lirë dhe asistoi një tjetër për Ousmane Dembelen, në një performancë spektakolare, shkruan sot “Koha Ditore”.