Sport

Orari i Kosovës për kualifikimet në Evropian

Orari i Kosovës për kualifikimet në Evropian
Foto: Koha / Ilustrim

Kosova sot ka mësuar rivalët e saj të grupit për ndeshjet kualifikuese për Euro 2020.

Përfaqësyesja e Kosovës në Grupin A do ta ketë përballë Anglinë, Republikën e Çekisë, Bullgarinë dhe Malin e Zi, transmeton Koha.net.