Përleshje mes tifozëve në Ligën e Parë

02 December 2018 15:11

Një përleshje mes tifozëve ka ndodhur në derbin e xhiros së 16-të të Ligës së Parë në mes Vushtrrisë dhe Vëllaznimit.

Disa tifozë kishin hyrë në fushë në këtë derbi, ndërsa në një video të Koha.net shihen edhe forcat policore që kanë ndërhyrë. 

Këtë ndeshje e fitoi Vushtrria me rezultat 1 me 0.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme