Sport

Napoli refuzon 90 milionë euro për Koulibalyn

Napoli refuzon 90 milionë euro për Koulibalyn
 

Napoli ka refuzuar ofertën prej 90 milionë eurosh të Manchester Unitedit për qendërmbrojtësin Kalidou Koulibaly.

27-vjeçari nga Senegali është lojtar i pëlqyer i Jose Mourinhos dhe sipas gazetave në Angli është prioriteti kryesor i klubit për fazën e mbrojtjes.