Dybala refuzon Bayernin e Unitedin

Dybala refuzon Bayernin e Unitedin

16 November 2018 20:15

Paulo Dybala e ka bërë të qartë se nuk dëshiron të largohet nga Juventusi.

Argjentinasi ka pohuar se është i lumtur te “Zonja e Vjetër”, duke i mbyllur derën Manchester Unitedit dhe Bayernit, që kishin shprehur interesim për të, transmeton KTV.

“Tani për tani jam shumë i lumtur te Juventusi dhe fokusi është t’i fitojmë të gjithë titujt”, deklaroi Dybala.

25-vjeçari në këtë sezon, në 14 ndeshje me Juventusin, ka shënuar 6 gola dhe ka një asistim.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme