Publikohet lista e Kosovës për Ligën e Kombeve

Publikohet lista e Kosovës për Ligën e Kombeve

09 November 2018 15:19

Përzgjedhësi i përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka publikuar listën e futbollistëve që do t’i grumbullojë për dy ndeshjet e fundit në kuadër të Grupit 3 të Ligës D në Ligën e Kombeve kundër Maltës si mysafirë, dhe Azerbajxhanit.

Për herë të parë janë ftuar portieri Arijanet Muric dhe mesfushori Mirlind Kryeziu. Grumbullimi i futbollistëve bëhet të hënën ndërsa stërvitja e parë mbahet të martën.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme