Sport

Nënkryetari u këndon lojtarëve për fitoren, Josa kërkon seriozitet

Nënkryetari u këndon lojtarëve për fitoren, Josa kërkon seriozitet
Foto: Ilustrim

Futbollistë dhe zyrtarë të klubit Prishtina festuan gjatë fitoren kundër Feronikelit (0:1). Festën e nisur të mërkurën pasdite në stadiumin "Rexhep Rexhepi" në Drenas e vazhduan në një lokal të Prishtinës deri në orët e hershme të së enjtes. Me fitoren në Drenas, Prishtina u ngrit në vendin e parë.

Por është trajneri Mirel Josa që nuk pajtohet me festën e hershme, shkruan sot Koha Ditore.