Sport

Trajneri i Bashkimit shpreson në fitoren e parë në BIBL

Trajneri i Bashkimit shpreson në fitoren e parë në BIBL
 

Pas dy humbjeve në dy ndeshjet e para të Ligës Ballkanike, trajneri i Bashkimit, Krunoslav Krajnoviq shpreson në fitore kundër Akademik Bultexit nga Bullgaria.

Kjo ndeshje luhet sot prej orës 19:30 në Prizren dhe transmetohet direkt në KTV.