Katër ekipe pas Monchit

Katër ekipe pas Monchit

05 November 2018 17:22

Katër ekipe kanë shprehur interesim për drejtorin sportiv të Romës, Monchi.

Mediumet italiane kanë raportuar të hënën se Monchi kërkohet nga Barcelona, Manchester Unitedi, Atletico Madridi e Paris Saint-Germaini.

Monchi para fillimit të këtij edicioni erdhi te Roma, por është kritikuar nga tifozët për shitjen e portierit Alisson dhe mesfushorëve Radja Naingoolan e Kevin Strootman.

Monchi ka kontratë me Romën deri në vitin 2022.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme