Sport

Interi “shkel” Genoan

Interi “shkel” Genoan
 

Interi ka shënuar fitore të thellë sot ndaj Genoas, 5-0.

Gagliardini shënoi dy gola në këtë takim, në minutat 14 dhe 49, transmeton Koha.net. Politano e Mario shënuan nga një gol.