Sport

Prishtina mbetet hije e Feronikelit, fiton ndaj Trepçës ‘89

Prishtina mbetet hije e Feronikelit, fiton ndaj Trepçës ‘89
 

Prishtina ka fituar përballjen me Trepçën ’89 për të vazhduar ndjekjen e Feronikelit në krye të tabelës në Superligë.

Skuadra kryeqytetase fitoi 2 me 0 me golat e Mario Morinës dhe Mërgim Pefqelit.