Sport

Lojtari serb i Australisë fyen rëndë Shaqirin

 

Ndonëse Xherdan Shaqiri nuk po merret me klubin Cërvena Zvezda dhe tifozët anti-shqiptarë të tij, lojtarët e klubit beogradas po ndjehen të kërcënuar nga ylli shqiptar i futbollit.

Liverpooli i Shaqirit dhe Cërvena Zvezda, takohen të mërkurën në fazën grupore të Ligës së Kampionëve, transmeton Koha Ditore.