Sport

Shtyhet ndeshja në Francë, tifozët sulmojnë futbollistët

 

Ndeshja mes Bastias dhe Lyonit është shtyrë për disa minuta pasi tifozët e ekipit vendas kanë hyrë në fushë për t’u konfrontuar me lojtarët e ekipit të Lyonit.

Pas incidentit futbollistët, që gjatë përplasjes ishin në ushtrime para ndeshjes, u kthyen në zhveshtore.