Sport

Mustafi lavdëron Ozilin e Aubameyangun

Mustafi lavdëron Ozilin e Aubameyangun
 

Qendërmbrojtësi shqiptar Shkodran Mustafi ka pasur vetëm fjalë të mira për mesfushorin Mesut Ozil dhe sulmuesin Pierre-Emerick Aubameyang, përcjellin të martën mediumet angleze.

Mustafi ka thënë se Ozil e Aubameyang ishin më të merituarit për fitoren e Arsenalit 3:1 ndaj Leicesterit, të hënën mbrëma.