Sport

Fitore e lehtë e Prishtinës ndaj KEK-ut

Fitore e lehtë e Prishtinës ndaj KEK-ut
Foto: Ilustrim
 

Prishtina ka siguruar fitore të lehtë në ndeshjen ndaj KEK-ut në Superligë.

Klubi nga kryeqyteti fitoi me rezultat 3 me 0 me golat e realizuar nga Khalid, Morina dhe Pefqeli.